AKTUALITY - OCENĚNÍ

Seznam aktualit:

Stejná šance 2020

Společnost RS maso CZ, s.r.o. (Řeznictví u Rudolfa) byla v roce 2020 nominována v soutěži Stejná šance. Smyslem soutěže je ocenit firmy, které v běžném pracovním prostředí dokáží dát pracovní příležitost i člověku se zdravotním postižením, a tím mu dají možnost snadněji se začlenit do společnosti. Naše společnost se umístila na 4.-14. místě v rámci Středočeského kraje. Do soutěže není možné nominovat sám sebe: i když jsme neobsadili žádnou z vítězných příček, velmi si ocenění vážíme, neboť znamená, že si pořadatelé akce všimli našeho sociálního zapojení v rámci komunity a regionu.

Česká chuťovka 2020

V roce 2020 jsme získali ocenění pro dobrý tuzemský potravinářský výrobek ČESKÁ CHUŤOVKA 2020 s našimi osmi produkty, a to Krušnohorský salám, Vesnická klobása, Utopenci, Dršťková polévka – redukovaná, Pražská šunka, Farmářský domácí špek, Rudolfův métský salám a Játrový sýr. Tak přijďte k nám ochutnat.

Česká chuťovka 2021

V roce 2021, stejně, jako v roce předchozím, získaly naše výrobky prestižní ocenění ČESKÁ CHUŤOVKA. Tímto přídomkem jsou oceňovány pouze tuzemské potravinářské výrobky výjimečné kvality. V letošním roce, k loňským osmi, přibylo šest našich dalších výrobků: Taliány, Drůbeží klobása s cheddarem a jalapeňos, Horská klobása s pepřem, Lovecká klobása s pepřem, Šebestiánské šrůtky a Kozomínské Škubni si. Neváhejte a přijďte je ochutnat na naše prodejny!