SORTIMENT

UTOPENCI

Pokud chystáte nějaké menší večerní posezení, tak doporučujeme naše skvělé ručně vyráběné utopence. Obsahují 56 % vepřového a 26 % hovězího masa, jsou krásně uleželí a připravení rovnou ke konzumaci. V roce 2020 získali ocenění @Česká chuťovka, což je česká značka kvality potravin za vynikající chuť./

DRŠŤKOVÁ POLÉVKA

Máme pro vás rychlovku. Z naší redukované dršťkové polévky si dolitím 700 ml vody uděláte rychlý a vynikající oběd pro 4 jedlíky prakticky bez vaření. Je bez alergenů, glutamátu a kromě toho, že obsahuje 40 % poctivých hovězích drštěk, tak je to jeden z našich 8 výrobků, který v roce 2020 získal ocenění @Česká chuťovka za její vynikající chuť.

ŠKVAŘENÉ SÁDLO 500g

Čerstvý křupavý chléb, škvařené sádlo, zelená cibulka a špetka soli – jednoduché a přitom tak výborné. Naše škvařené sádlo je vyráběno výhradně z řemenového sádla, takže se nemusíte bát ho namazat na chléb. Dále škvařené sádlo doporučujeme ke smažení, vaření ale i k pečení.

ŠKVARKOVÁ POMAZÁNKA

Rudolfova škvarková pomazánka je díky použitému koření chuťově výrazná, jistě tak potěší každého milovníka klasické české kuchyně. Je balena v praktické plastové krabičce, takže nezabere příliš mnoho místa v nákupní tašce ani ledničce, a uchová si příjemnou chuť, i když si trochu pomazánky necháte ještě na další dny.